top of page

KONKURS z okazji Festiwalu Rodzicielstwa Zastępczego!

Zaktualizowano: 21 paź 2018


uż od dwunastu lat mamy możliwość obchodzenia w Polsce Dnia Rodzicielstwa Zastępczego (30 maja) i to jest super, ale wszyscy doskonale wiemy, że jeden dzień to jakoś tak... za mało i niewystarczająco.

Niewystarczająco, by podziękować wszystkim Rodzicom Zastępczym za to, co robią i jaką drogę życiową (i zawodową) wybrali.

Niewystarczająco, by dać im do zrozumienia, że doceniamy ich działania, szanujemy, rozumiemy i podziwiamy, i widzimy w tym wszystkim sens. Dużo sensu!

Niewystarczająco, aby zapewnić ich, że jesteśmy tu po to, aby ich wspierać- w każdej chwili.

No, a poza tym: bardzo lubimy świętować fajne momenty i dwadzieścia cztery godziny, to dla nas po prostu za mało ;-)

Dlatego zorganizowaliśmy dla Was konkurs! To konkurs kreatywny, dlatego mamy nadzieję, że poświęcicie mu trochę więcej czasu, a dzięki temu nieco dłużej skupicie myśli na swoim święcie. Oprócz samego konkursu przygotowaliśmy dla Was jeszcze kilka niespodzianek, o których na bieżąco będziemy Was informować, ale wszystkie karty będziemy odkrywać na bieżąco.

Przygotowanie Dnia Rodzicielstwa Zastępczego jest możliwe dzięki dofinansowaniu przez Fundację EY w ramach konkursu "30 maja- świętujemy razem".

Ale do rzeczy!

Ponieważ zależy nam na promocji rodzicielstwa zastępczego oraz na wartościowym spędzaniu czasu wolnego przez dzieciaki, postanowiliśmy połączyć te dwie rzeczy i w rezultacie powstał nasz konkurs.


Konkurs polega na zaprojektowaniu plakatu pt. "I Ty możesz zostać rodzicem zastępczym". W konkursie mogą brać udział całe rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka, szczególnie mocno jednak zachęcamy do tego wszystkie dzieci. Plakat może być wykonany dowolną techniką, nie ograniczajcie się:) Spośród wszystkich nadesłanych prac wybierzemy 6, które zostaną później poddane ocenie internautów (za pomocą głosów na facebooku), a następnie nagrodzimy 3 najlepsze prace.


NAGRODY, które zamierzamy Wam wręczyć, mają na celu zapewnienie dzieciom wartościowego czasu wolnego. Będą ustalane indywidualnie z każdą wygraną rodziną i będą mogły to być gry edukacyjne i kreatywne lub udział w warsztatach kreatywno- rozwojowych!

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page