top of page

Nowa platforma edukacyjna skillplanet.io

To drugi duży program edukacyjny, zaraz po Klucz Do Jutra, w który zaangażowaliśmy się w tym roku. Końcówka roku 2020 to dla nas zdecydowanie czas skupiania się na rozwoju i edukacji najmłodszych.


Platforma skillplanet.io to nowa przestrzeń do edukacji i rozwoju stworzona przez Fundację Hemmersbach Kids’ Family. To projekt skierowany do dzieci oraz opiekunów z pieczy zastępczej: rodzinnej i instytucjonalnej.


skillplanet.io to pomoc dla dzieci

Skillplanet.io to zbiór interaktywnych szkoleń e-learningowych dla dzieci i rodziców oraz pracowników pieczy zastępczej. To również dostęp do zewnętrznych sprawdzonych serwisów internetowych, które z powodzeniem wspierają dzieci i młodzież w nauce przedmiotów szkolnych. Ponadto skillplanet.io dba o dalszą przyszłość dzieciaków i pokazuje, że już od najmłodszych lat warto zadbać o budowanie ścieżki kariery (dostęp do szkoleń i kursów) - wszystko jest oczywiście dostosowane do wieku dziecka. Dla trochę starszych dzieci skillplanet.io posiada bazę ciekawych staży i praktyk.skillplanet.io to również pomoc dla pracowników pieczy zastępczej

Platforma oferuje ciekawe webinary z wielu dziedzin, które ułatwiają współpracę z dziećmi. Pierwszy webinar odbędzie się już 2 grudnia i będzie dotyczył pracy z dziećmi nadpobudliwymi - do zapisów zapraszamy na stronę: https://kids-family.org/webinar-praca-z-dziecmi-nadpobudliwymi/?lang=pl (DOSTĘP BEZPŁATNY). Skillplanet.io to również miejsce, w którym osoby związane z pieczą zastępczą mogą wymienić się sowimi doświadczeniami oraz wiedzą i dobrymi praktykami. Mogą również skorzystać z superwizji.Skillplanet.io to miejsce pełne wiedzy i informacji dla dzieci, pracowników pieczy zastępczej oraz placówek opiekuńczo wychowawczych. To przestrzeń z potencjałem, którą z chęcią polecamy i w którą z chęcią będziemy inwestować nasze moce, aby rozwijać ją i rozbudowywać.


Pomysł jest przedni- gratulujemy Fundacji Hemmersbach Kids’ Family!2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page