top of page

Kampania 19 dni i konkurs "STOP PRZEMOCY"

W tym roku po raz pierwszy dołączamy do Kampanii 19 Dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży, koordynowanej w Polsce przez Fundację PO DRUGIE. Pomysłodawcą Kampanii 19 dni jest genewska organizacja zajmująca się ochroną praw kobiet i dzieci - Women's World Summit Foundation.


Kampania powtarzana jest co roku i trwa od 1 do 19 listopada. Dołączają do niej instytucje i organizacje, których celem jest ochrona i wsparcie dzieci i młodzieży. W ramach kampanii przez pierwsze 19 dni listopada organizacje realizują działania, mające pokazać ich wsparcie w przeciwdziałaniu przemocy dzieciom i młodzieży.


W ramach kampanii przygotowaliśmy w tym roku serię postów ukazujących różne oblicza przemocy oraz ich skalę. Posty publikowane będą na naszym profilu facebookowym w okresie pomiędzy 1 a 19 listopada.


Dodatkowo organizujemy konkurs plastyczny "STOP PRZEMOCY" dla dzieci przebywających w rodzinnych formach pieczy zastępczej. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką pod hasłem "STOP PRZEMOCY".

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić nasz profil na Facebooku oraz przesłać zdjęcie pracy konkursowej w wiadomości prywatnej lub mailowo (kontakt@przystanekrodzina.pl). W treści przesłanej wiadomości należy wskazać swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, adres e-mail).

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń zostanie wybranych 6 prac konkursowych, które będą opublikowane na naszym profilu Facebookowym i na które będzie można głosować poprzez dodawanie reakcji "Lubię to!" i "Super". Uwaga ! Inne reakcje nie będą brane pod uwagę. Trzy prace z największą ilością reakcji zostaną nagrodzone. Dodatkowo przewidziana jest nagroda specjalna


W konkursie przewidziane są nagrody dla I,II i III miejsca, a także dodatkowo przewidziana jest nagroda specjalna (Instax mini 11) dla szczególnie wyróżniającej się pracy, przyznana przez Komisję. Łączna wartość nagród w konkursie wynosi 1200 zł brutto + Instax mini 11.


Prace konkursowe przyjmowane są od dzisiaj do 30 listopada 2022.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:Regulamin konkursu STOP PRZEMOCY- 2022
.pdf
Pobierz PDF • 292KB3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page