top of page

Gala Wolontariatu 2019


„Zostań specjalistą do spraw dziecięcych uśmiechów!” – pod tym hasłem zorganizowaliśmy w niedzielę 1 grudnia 2019 Galę Wolontariatu.

W ten sposób postanowiliśmy podziękować naszym Wolontariuszom i nagrodzić ich za zaangażowanie, poświęcony czas, ogrom pracy i masę kreatywnych pomysłów. Był to również nasz sposób na uczczenie Międzynarodowego Dnia Wolontariatu, który świętujemy 5 grudnia. Wyjątkowe dni najlepiej spędzić w towarzystwie osób, które wiele dla nas znaczą, a takimi osobami są dla nas nasi Wolontariusze.

Działamy prężnie od 5 lat i możemy się pochwalić nie tylko licznymi projektami i inicjatywami, ale też wspaniałą, zgraną ekipą Wolontariuszy.

Każdy z nich jest inny i każdy wnosi do Fundacji coś innego.

Jedni pojawiają się tylko na chwilę, inni zostają na dłużej.

Jedni doskonale sprawdzają się w kontaktach z rodzinami i dziećmi, a inni rozkwitają, kiedy zajmują się organizacją eventów.

Jedni mają już swoje rodziny, dzieci, wnuki, a inni dopiero zaczynają dorosłe życie lub siedzą w szkolnych ławkach.

Ta różnorodność jest wspaniała :) I daje nam ogromną moc!

Podczas Gali nasi Wolontariusze byli nagradzani według kategorii: - Wolontariat "za porozumieniem" - Wolontariat "rodzicielski" - Wolontariat "akcyjny" i "szkolny" - Wolontariat "pracowniczy" - EY Global Delivery Services, Nokia, Credit Suisse, Hewlett Packard Enterprise, Objectivity, Google, Mondial Assistance, UPS Polska i Santander Bank Polska - Wolontariat "współpraca" - podziękowania dla IntegrArte, The Art of Living, Fundacja pozyTYwka, Aknsps "Po Moc", Fundacja Creation, Fundacja EY


To właśnie oni przyczyniają się tworzeniu lepszego świata dla naszych Dzieci. Dziękujemy po stokroć każdemu. 😍


Dodatkowo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu Gali Wolontariatu:

✔️ Dziękujemy Organizatorom Centrum Sektor 3 i Pasaż Grunwaldzki ✔️ Chcemy podziękować za osobisty udział w Gali przedstawicielom Powiatu Wrocławskiego ✔️ Za przygotowanie cateringu na słono: Sushi Kushi Wrocław Psie Pole i na słodko: Food Think TankGala Wolontariatu odbyła się w ramach projektu "Wolontariat 2019 – 5 grudnia świętujmy RAZEM!" sfinansowanego ze środków Powiatu Wrocławskiego.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page