top of page

KONKURS z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastepczego30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.


Wiemy, że to dla Was szczególnie ważny dzień. Dla nas również!

Wciąż za mało mówi się o istocie rodzicielstwa zastępczego oraz o roli, jaką pełnią rodzice zastępczy w życiu dzieci.

Wciąż zapomina się, że ktoś, gdzieś, przygarnia pod swój dach małego ludzika, który już na samym starcie został pozbawiony czegoś najważniejszego na świecie - miłości ze strony rodziców biologicznych.


30 maja to jednak dzień, w którym o rodzicielstwie zastępczym robi się nieco głośniej. Bardzo nam zależy nie tylko na pomocy dzieciom i rodzinom, ale też na promocji rodzicielstwa zastępczego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzięki temu będzie nam znacznie łatwiej znaleźć kandydatów, którzy zechcą stworzyć dom zastępczy dla dzieci.


Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego z przyjemnością zorganizowaliśmy dla Was konkurs "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ RODZICEM ZASTĘPCZYM vol. 2".

To niejako kontynuacja konkursu z zeszłego roku.


Konkurs polega na stworzeniu komiksu pt. "I Ty możesz zostać rodzicem zastępczym". Komiks powinien składać się z maksymalnie 6 klatek.

W konkursie mogą brać udział całe rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka, szczególnie mocno jednak zachęcamy do tego wszystkie dzieci. Komiks może być wykonany dowolną techniką.

Komiksy będą nagradzane w dwóch kategoriach wiekowych:


1) dzieci do 13 roku życia

2) dzieci od 14 do 25 roku życia


Spośród wszystkich nadesłanych prac wybierzemy 6 (po 3 z każdej kategorii wiekowej), które zostaną później poddane ocenie internautów (za pomocą reakcji na facebooku "Super" i "Lubię to") i odpowiednio nagrodzone.


Zdjęcia prac należy nadsyłać do 19 maja na kontakt@przystanekrodzina.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku, a oryginały pocztą.


Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie.


Powodzenia! :)

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page