top of page

Wielu osobom 2020 dał się we znaki, lecz my mamy za co dziękować!

Rok 2020 zapisze się na kartach historii jako przełomowy i z całą pewnością zapamiętamy go na długo. Nie był to rok łatwy, dlatego z nieukrywaną dumą możemy powiedzieć, że daliśmy z siebie wszystko i nie zwolniliśmy tempa w naszych działaniach.


Dzięki naszym Darczyńcom, zaprzyjaźnionym Firmom, Wolontariuszom oraz środkom pozyskanym m.in. z 1% udało nam się zrealizować m.in. następujące działania:


- obdarowaliśmy 237 dzieci w ramach naszych stałych akcji „Powrót do szkoły” i „Mikołaj”

- umożliwiliśmy wyjazd dla 27 dzieci na wakacje i ferie do Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce

- zadbaliśmy o zdrowie blisko 40 naszych podopiecznych (pomoc w diagnozie, umożliwienie terapii, fizjoterapii, zakup sprzętu rehabilitacyjnego)

- zorganizowaliśmy diagnozę w kierunku FASD dla 25 dzieci

- zorganizowaliśmy pomoc w remontach i zakupach do domu (pomogliśmy zakupić m.in. pralko- suszarkę, krzesła, ręczniki, narożniki i hokery, materiały ogrodzeniowe, siatki i furtki na ogrodzenie placu zabaw dla RDD, farby, pomogliśmy w montażu okien, naprawie instalacji elektrycznej)

- dostosowaliśmy też nasze działania do obecnie panującej pandemii i dostarczyliśmy naszym podopiecznym ponad 40 laptopów i komputerów do zdalnego nauczania, zakupiliśmy jonizator i oczyszcza powietrza dla RDD po zachorowaniach na covid i 240 kg kaszy dla potrzebujących RDD i RZ

- zajęliśmy się i finansowaliśmy promocję rodzicielstwa zastępczego

- poszukiwaliśmy nowych kandydatów na rodziców zastępczych.


Jesteśmy wdzięczni, za to, że mogliśmy odpowiadać na bieżące potrzeby naszych Rodzin i zapewnić im pomoc w tym trudnym dla nas roku.


Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!

Abyśmy mogli kontynuować nasze działania na rzecz dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej, prosimy jednocześnie o przekazywanie 1% na rzecz naszej Fundacji.


Dziękujemy za zaufanie – na pewno nie zawiedziemy!
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page