top of page
IMG_6931 (2).jpg

Imprezy świąteczne i mikołajkowe

Każdego roku organizujemy imprezę mikołajkową dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej i paczki świąteczne. Z roku na rok mamy pod opieką coraz więcej rodzin i dzieci, dlatego też liczba prezentów, które musimy przygotować, każdego roku jest coraz większa. W 2023 przygotowaliśmy 413 paczek, dla porównania- w 2022 było ich 350, a w 2021 - 330.

Oprócz prezentów szykujemy też dla dzieci i dla rodzin zastępczych poczęstunek, wspólne zabawy i występy artystyczne oraz konkursy. Staramy się zapewnić wszystkim miły czas spędzony w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Dla dzieci, które na co dzień muszą sobie radzić z zawiłościami wynikającymi z funkcjonowaniem w rodzinnej pieczy zastępczej, różnymi traumami z przeszłości i leczeniem, niezwykle ważne są te zwyczajne momenty, których doświadczają wszystkie inne dzieci, wychowujące się w zwyczajnych, bezpiecznych domach.

Przez cały rok nawiązujemy z firmami relacje i współpracę, aby

w grudniu móc zapewnić wszystkim dzieciom szczęśliwe święta

i prezenty marzeń. Jeżeli w tym roku chcesz do nas dołączyć i nas wesprzeć - poprzez darowizny, prezenty lub pomoc przy organizacji spotkania w ramach wolontariatu pracowniczego

- skontaktuj się z nami!

bottom of page