top of page

O rodzicielstwie zastępczym w mediach

Z przyjemnością zauważamy, że w ostatnim czasie media wykazują nieco większe zainteresowanie tematem rodzinnej pieczy zastępczej. Coraz częściej natrafiamy w Internecie lub telewizji na reportaże o rodzicach zastępczych, o systemie rodzinnej pieczy zastępczej i o wsparciu, jakie niosą organizacje pozarządowe.


Nie są to już tylko chwytliwe tytuły i sensacyjne reportaże, których jedynym celem jest zwiększenie oglądalności, a które- niestety- wprowadzają w błąd odbiorcę i karmią go nierzetelnymi informacjami.


Przekazywanie prawdziwych informacji na temat rodzinnej pieczy zastępczej, klarowne wyjaśnianie, na czym polega praca rodzica zastępczego i z jakimi problemami boryka się na co dzień, jest podstawą promocji rodzicielstwa zastępczego.

Dlatego też bardzo się cieszymy za każdym razem, kiedy możemy pojawić się w mediach i przekazać odbiorcom, jak w rzeczywistości wygląda życie rodzica zastępczego w Polsce. Ostatnio mieliśmy ku temu kilka okazji!

Poniżej wklejamy linki do dwóch najnowszych reportaży z naszym udziałem, a dodatkowo dziś (08.05.2024) o 19:30 możecie obejrzeć w TVP1 krótkie wystąpienie Krysi, naszej Koordynatorki ds. Rodzin.


Zapraszamy!88 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page