top of page

Mikołajki 2019

Przez 5 lat działania naszej Fundacji i intensywnej pracy nad produkowaniem dziecięcych uśmiechów, zauważyliśmy, że jeżeli będziemy dawać z siebie wszystko przez cały rok, w grudniu odwiedzi nas przynajmniej kilku Świętych Mikołajów.


Ponieważ uwielbiamy spotkania ze Świętymi Mikołajami, zakasamy rękawy przez 11 miesięcy w roku i nie zwalniamy tempa ani na chwilę. Wszystko po to, by móc świętować przez cały grudzień, spotykać Świętych Mikołajów i obserwować dziecięce uśmiechy, które pojawiają się po odebraniu prezentów marzeń.


W tym roku nie było inaczej i mieliśmy przyjemność spotkać się z kilkoma Świętymi Mikołajami:

- Objectivity, Mondial Assistance (ELVIA Bezpieczny Wyjazd), EY Global Delivery Services Careers –spełnili marzenia i uśmiechnęli aż 200 naszych dzieci. Podarowali im piękne paczki podczas imprezy mikołajkowej w Sky Tower (o imprezie możecie przeczytać na naszym Facebooku), ale też pomagali nam w organizacji tego pięknego wydarzenia i osobiście w nim uczestniczyli.


- Grey Music Club- Wrocławski klub muzyczny skontaktował się z nami na przełomie listopada i grudnia i zapytał, czy z okazji Mikołajek może zorganizować dla nas Mikołajkową Loterię podczas swojej imprezy. Jak moglibyśmy odmówić?!


- Samorząd Studencki Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej – Samorząd Studencki zorganizował akcję zbiórkową na wydziele i w jej rezultacie zostało obdarowanych ( a tym samym uśmiechniętych!) 12 naszych dzieciaków. Niech no ktoś spróbuje w naszej obecności ciężko westchnąć: „ach, ta dzisiejsza młodzież!”…!


- CIONET, Digital Excellence oraz WRG - Towarzystwo Tenisowe oraz anonimowi Darczyńcy – paczki i prezenty powędrowały do 3 naszych rodzin. Spotkanie Darczyńców z Obdarowywanymi wywarło ogromne wrażenie i silne emocje po obu stronach.


Jesteśmy wdzięczni za każdego Świętego Mikołaja i każdemu stokrotnie dziękujemy za obecność i wsparcie!

Nie mniejsze podziękowania należą się Darczyńcom indywidualnym, którzy organizują pomoc i wsparcie dla naszych dzieci na własną rękę.

Dzięki Wam nasze dzieci się uśmiechają, a każdy dziecięcy uśmiech to nasz ogromny sukces.Dziękujemy i mamy nadzieję, że Wasz grudzień jest równie udany jak nasz!
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page