top of page

Charytatywny turniej piłki plażowej dla Przystanku Rodzina, czyli pomaganie Prosto Z Mostu

Pomaganie i działania charytatywne wciąż kojarzą się z ciężką pracą i nudnymi i poważnymi spotkaniami. Nasz miniony weekend jest dowodem na to, że jest zupełnie odwrotnie!

Poświęciliśmy go w całości na przygotowanie i przeprowadzenie „Charytatywnego turnieju piłki plażowej dla Przystanku Rodzina”, czyli wspaniałej imprezy, którą zorganizował dla nas Grey Music Club we wrocławskim Prosto z mostu Beach Bar. To już druga inicjatywa klubu na rzecz naszej Fundacji - w grudniu klub zorganizował dla nas mikołajkową zbiórkę.


Na rozgrywki turniejowe zgłosiło się 8 drużyn, które w pocie czoła i w pięknym słońcu walczyły o puchar ufundowany przez organizatorów. 🤾🥇


W tym samym czasie dzieci, także z naszych rodzin, brały udział w grach plażowych, wygrywając cenne nagrody ufundowane przez organizatorów i darczyńców. Jednocześnie bardzo nas wspierały w prowadzeniu zbiórki na rzecz naszej Fundacji :) My z kolei zajmowaliśmy się promocją rodzicielstwa zastępczego oraz naszej kampanii Znajdź mnie, rozdając materiały dotyczące rodzinnej pieczy zastępczej oraz specjalnie przygotowane pluszaki.


Podczas całego popołudnia dwie piękne hostessy z Greya zbierały pieniądze do puszek (zbiórka publiczna nr 2021/1464/OR) oraz przez terminal POS.

Dodatkowo promowały naszą skarbonkę oraz kartę wpłatniczą, którą specjalnie do naszej skarbonki wyprodukowała zrzutka.pl .


A wszystko na bardzo ważny cel, czyli pobyt naszych dzieci na obozie sportowo-informatycznym współorganizowanym przez Fundację To się uda oraz firmę Survival Race z Wrocławia .

Dzięki tej cudownej inicjatywie zebraliśmy łącznie aż 3377,67 zł, dzięki której razem z kwotą na naszej skarbonce będziemy mogli wysłać kolejne dzieci na super obóz, który odbędzie się w dniach 12-21 sierpnia.


Wszystkich chętnych do dalszej pomocy i zapewnienia super wakacji dla naszych dzieci zapraszamy do wpłat do naszej skarbonki


Dziękujemy z całego serca organizatorom za super inicjatywę oraz wszystkim darczyńcom za wpłaty !2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page