top of page

30 maja - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Drodzy Rodzice Zastępczy!


Dzisiaj obchodzimy Wasze - nasze- najważniejsze święto - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

Dziękujemy za to, że tworzycie kochające domy dla dzieci, które nie miały szansy na szczęśliwe dzieciństwo i wychowywanie się z rodzicami biologicznymi. Dziękujemy za to, że każdego dnia mierzycie się z ich traumami z przeszłości, problemami, chorobami. Za to, że czasami nie macie siły ani humoru, ale nie tracicie serca i wiary w to, co robicie i czym się zajmujecie.

Dziękujemy za to, że dzięki Wam na twarzach dzieci pojawiają się uśmiechy. Za to, że znajdują dzięki Wam spokój i ukojenie oraz za to, że przy Was rozkwitają i idą do przodu. Za to, że pozwalacie im dostrzec możliwości i ich własny potencjał, nawet wtedy, kiedy czasami zapominacie o swoim.

Dziękujemy za to, że każdego dnia podejmujecie trud walki o lepsze życie dla dzieci, o które nikt inny nie zawalczy. Za to, że zmieniacie i życie na lepsze i pomagacie zapomnieć o tym, co złe.

Dziękujemy za to, że dzięki Wam znowu mogą zaufać dorosłym i zaufać w ogóle.

Dziękujemy za to, że trwacie w swojej decyzji, aby stworzyć ciepły dom dla potrzebujących dzieci, ale i za to, że kiedy nie dajecie rady, potraficie odpuścić i zrezygnować.


Jesteśmy z Was niesamowicie dumni i cieszymy się, że już od 8 lat możemy Was wspierać! To dla nas zaszczyt, że możemy Wam pomagać i dorzucić swoją cegiełkę.


Jesteście Bohaterami!2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page